AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem

OTRZĘSINY KLAS I

13 listopada 2002 roku już po raz trzeci w historii naszego gimnazjum zorganizowaliśmy uroczystość zwaną otrzęsinami. Zgodnie z tradycją w zabawie uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Nad jej sprawnym przeprowadzeniem czuwała p. Irena Syc. W tym roku pierwszoklasiści zmagali się z następującymi konkurencjami:
- "Jaki to miau?
- "Mam cię, zjem cię"
- "Whiskas po szkolnemu"
- "Koci kuchcik".
Zwycięska klasa I "b" wywalczyła wspaniałą nagrodę - tydzień bez ocen niedostatecznych i sprawdzianów.

ANDRZEJKI

27 listopada 2002 roku imprezę andrzejkową zorganizowaliśmy nieco inaczej niż dotychczas. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Oprócz tradycyjnych wróżb Samorząd Uczniowski pod opieką p. Ireny Syc i pedagoga szkolnego p. Tadeusza Kościołka oraz nauczycieli biblioteki, przygotował dyskotekę andrzejkową.
Dochód z niej przeznaczony został na pomoc dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Włączyliśmy się w ten sposób w ogólnopolską akcję "Dziewczynka z zapałkami".

SPOTKANIE Z IRKIEM BIELENINIKIEM

28 listopada 2002 roku odwiedził nasze gimnazjum znany prezenter telewizyjny Irek Bieleninik. Spotkanie zorganizowały i przeprowadziły uczennice kl. IId pod opieką p. Teresy Wypych. Wywiad został przeprowadzony profesjonalnie, co podkreślił sam zaproszony gość. Bardzo cieszymy się, że tak znana osoba mimo nawału zajęć znalazła kilka chwil, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące pracy zawodowej jak i życia osobistego. Uważamy, że pomysł organizowania w szkole spotkań ze znanymi ludźmi jest bardzo ciekawy, zwłaszcza jeśli są to osoby związane z naszym miastem.

MIODKI 2003

18 marca 2003 roku Wiemy wszyscy, jak ważna jest dbałość o kulturę języka, dlatego też zorganizowaliśmy po raz pierwszy w naszym gimnazjum międzyklasowy konkurs "Miodki 2003", czyli "Z polszczyzną za pan brat". Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym brały udział trzyosobowe reprezentacje każdej klasy, a dziewięciu najlepszych uczniów walczyło w finale. Zaszczytny tytuł "Zbratani z polszczyzną" przypadł Ani Witczak z klasy IIIa, Agnieszce Sosneckiej z kl. IIIb i Oli Chęcińskiej z kl. IIIf. Odbył się również finał konkursu ortograficznego. Mistrzem ortografii został Tomasz Ociepa z kl. Ic, a wicemistrzynią Marta Labocha z kl. IIIf.

I RODZINNY TURNIEJ DEBLOWY TENISA STOŁOWEGO

5 kwietnia 2003 roku w naszej szkole odbył się I Rodzinny Turniej Deblowy Tenisa Stołowego. Imprezę zorganizowała p. Bożena Niepsuj przy współudziale UKS "Olimpijczyk". Celem imprezy było propagowanie rodzinnych, aktywnych form wypoczynku w czasie wolnym. W imprezie wzięło udział 70 osób reprezentujących kilka szkół podstawowych i gimnazjów. Dla zwycięzców UKS ufundował pamiątkowe puchary i dyplomy, a dla pokonanych na otarcie łez organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek.

GIMNAZJUM - SUKCES CZY PORAŻKA

5 maja 2003 roku Samorząd Uczniowski w bieżącym roku szkolnym uczestniczył w konferencji dyrektorów częstochowskich szkół zorganizowanej pod hasłem: "Gimnazjum - sukces czy porażka?"
Podczas konferencji zaprezentowaliśmy w formie plastycznej trzyletni dorobek naszej szkoły.

Od początkuCOMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTASZKOŁA BEZ PRZEMOCYTRZYMAJ FORMĘZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI


WARTO BYĆ DOBRYMPIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!