AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem

COMENIUS 2013-2015INFORMACJE

SPRAWOZDANIE ROCZNE

Sprawozdanie roczne z wykonanych zadań w roku szkolnym 2014/2015 wynikających z realizacji projektu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół "Zdecyduj się żyć i myśleć zdrowo w zdrowym społeczeństwie!" przygotowane przez szkolnego koordynatora projektu p. Stefana Rudzkiego.

BIULETYN NR 4

DZIAŁANIA PO WIZYCIE W ESTONII

ULOTKA

Ulotka pt. "Skutki nadmiernego spędzania czasu przed telewizorem i komputerem" rozpowszechniana podczas festynu szkolnego w dniu 29 maja 2015.

ESTONIA - OCZAMI UCZNIÓW

Wspomnienia Krzysztofa - uczestnika spotkania w Estonii.

WIZYTA ROBOCZA W ESTONII W RAMACH PROJEKTU COMENIUS

Sprawozdanie szkolnego koordynatora projektu p. Stefana Rudzkiego z wizyty w Estonii.
Galeria

PRZED WIZYTĄ W ESTONII

BIULETYN NR 3

TYDZIEŃ COMENIUSA PO RAZ DRUGI

Realizacja zadań w ramach Tygodnia Comeniusa (1-5 grudnia 2014 r.) - sprawozdanie.

PLAKATY PROEKOLOGICZNE

NASZE DZIAŁANIA PO WIZYCIE WE WŁOSZECH

SUKCES RAFAŁA

Z radością informujemy, że odnieśliśmy kolejny sukces w programie COMENIUS.
W wyniku międzynarodowego głosowania na plakat projektu COMENIUS praca przygotowana przez naszego ucznia Rafała Kucharskiego z kl. 2b okazała się najlepsza!

SPOTKANIE ROBOCZE PROJEKTU COMENIUS WE WŁOSZECH

Sprawozdanie szkolnego koordynatora projektu p. Stefana Rudzkiego z wizyty we Włoszech.

WŁOCHY - OCZAMI UCZNIÓW

Wspomnienia Weroniki i Eryka - uczestników spotkania we Włoszech.

SPOTKANIE ROBOCZE PROJEKTU COMENIUS WE WŁOSZECH

W dniach 12-18 października 2014 r. odbyło się czwarte robocze spotkanie koordynatorów, nauczycieli i uczniów z partnerskich szkół w ramach projektu Comenius "Zdecyduj się żyć i myśleć zdrowo w zdrowym społeczeństwie". Tym razem naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Eryk Kawecki kl. 2b, Janek Konopka i Weronika Wydrych z kl. 3a pod opieką nauczycieli: Heleny Nowickiej, Stefana Rudzkiego oraz Urszuli Ślęzak.
Spotkanie odbyło się we włoskiej szkole Istituto Statale di Istruzione Superiore "L.Calabrese-P. Levi" w San Pietro In Cariano niedaleko Werony.
Tematem roboczym spotkania były zagadnienia związane z ochroną środowiska i ekologią, a uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół przedstawiali swoje prezentacje dotyczące podsumowania ankiety przeprowadzonej wśród uczniów na ten temat, dobrych praktyk realizowanych w szkołach oraz przygotowane plakaty. Odbywa się właśnie głosowanie na najlepszy plakat projektu - wśród nich jest plakat opracowany przez naszego ucznia kl. 2b Rafała Kucharskiego - zachęcamy do głosowania.
Poza pracą w szkole zwiedzaliśmy farmę wiatrową oraz zapoznaliśmy się z ekologiczną produkcją w winiarni. Program spotkania obejmował również zwiedzanie atrakcyjnych miast włoskich: Wenecji, Werony i Malcesine - ośrodka turystycznego nad jeziorem Garda. Czas wolny uczniowie spędzali nie tylko w towarzystwie uczniów włoskich, ale również tureckich, francuskich i estońskich - były to niezapomniane chwile.
Spotkanie we Włoszech było ze wszech miar udaną wycieczką zagraniczną i przedłużeniem wakacji.

PRZED WIZYTĄ WE WŁOSZECH

BROSZURA - MAJ 2014

"An advertising booklet on Effects of smoking, drugs and alcohol" - may 2014
Broszura - maj 2014

SPRAWOZDANIE ROCZNE

Sprawozdanie roczne z wykonanych zadań wynikających z realizacji projektu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół "Zdecyduj się żyć i myśleć zdrowo w zdrowym społeczeństwie!" przygotowane przez szkolnego koordynatora projektu p. Stefana Rudzkiego.

BIULETYN NR 2

PIERWSZY DZIEŃ WIZYTY W NASZEJ SZKOLE

WIZYTA GOŚCI Z ZAGRANICY W NASZEJ SZKOLE

W dniach 19-23 maja 2014 r. gościliśmy naszych partnerów projektu COMENIUS "Zdecyduj się żyć i myśleć zdrowo w zdrowym społeczeństwie", realizowanego z dofinansowaniem Unii Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie". Przyjechało do nas szesnastu uczniów i jedenastu nauczycieli ze szkół partnerskich z Turcji, Estonii, Francji i Włoch.
Więcej informacji w sprawozdaniu szkolnego koordynatora projektu p. Stefana Rudzkiego. Galeria.

NASZE DZIAŁANIA PO WIZYCIE W TURCJI

MANISA - OCZAMI UCZNIÓW

Wspomnienia Natalii - uczestniczki spotkania w Manisie w Turcji.

SPOTKANIE W MANISIE W TURCJI

Od 23 lutego do 1 marca 2014 roku uczniowie naszej szkoły: Natalia Augustyniak (z klasy 3a), Maciek Leszczyński (z klasy 2b) oraz Bartek Korzeniewski (z klasy 1a) pod opieką nauczycieli Urszuli Ślęzak, Iwony Biel oraz Stefana Rudzkiego byli w Turcji (w miejscowości Manisa) w ramach realizacji projektu Comenius "Zdecyduj się żyć i myśleć zdrowo w zdrowym społeczeństwie". Bardzo napięty i interesujący program pozwolił na zapoznanie się z kulturą, obyczajami i ciekawymi miejscami regionu Manisy. Uczestnicy zwiedzili oprócz Manisy również Izmir (port nad Morzem Egejskim) oraz starożytny Efez. Z zadań projektowych zademonstrowali prezentację o witaminach i minerałach w diecie, przygotowali stoisko ze zdrową polską żywnością oraz przygotowali sałatkę jarzynową. Czas wolny spędzali w gronie tureckich, włoskich, francuskich i estońskich rówieśników. Wszyscy bawili się wspaniale. Były to takie krótkie wakacje w trakcie roku szkolnego. W maju goście zagraniczni przyjadą do naszej szkoły. Sprawozdanie koordynatora z wyjazdu.

"ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO"

Sprawozdanie z wykonanych zadań wynikających z realizacji projektu Comenius - Partnerskie Projekty Szkół "Zdecyduj się żyć i myśleć zdrowo w zdrowym społeczeństwie! Zbilansowana dieta - witaminy i minerały znajdujące się w różnych produktach spożywczych".BIULETYN NR 1

MORESTEL - OCZAMI UCZNIÓW

Wspomnienia Izy i Rafała - uczestników spotkania w Morestel we Francji.

TYDZIEŃ COMENIUSA

Realizacja zadań w ramach Tygodnia Comeniusa (2-6 grudnia 2013 r.) - sprawozdanie.

WYNIKI GŁOSOWANIA NA LOGO PROJEKTU

W dniach 22-30 listopada 2013 r. wybieraliśmy on-line logo projektu Comenius. Z trzech prac wytypowanych podczas spotkania zaprzyjaźnionych szkół we Francji, wygrało logo zaprojektowane przez Polaka - Michała Grygla z klasy 2a.
Gratulujemy!

Więcej informacji na stonie projektowej choose2livehealthy.webnode.com.

SPOTKANIE W MORESTEL WE FRANCJI

W dniach 18-22 listopada 2013 r. odbyło się we Francji pierwsze spotkanie robocze koordynatorów, nauczycieli oraz uczniów ze szkół partnerskich projektu Comenius pt. "Zdecyduj się żyć i myśleć zdrowo w zdrowym społeczeństwie". Spotkanie odbyło się w College Francois Auguste Ravier w Morestel we Francji. Program spotkania roboczego obejmował dwa dni pracy merytorycznej nad projektem w szkole, dwa dni zwiedzania miast i miasteczek francuskich oraz jeden dzień poznawania innych szkół w tej miejscowości. Sprawozdanie koordynatora z wyjazdu.
COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTASZKOŁA BEZ PRZEMOCYTRZYMAJ FORMĘZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI


WARTO BYĆ DOBRYMPIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!