REKRUTACJA 2017/2018
Nabór do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018 prowadzony będzie za pomocą elektronicznego systemu vEdukacja Nabór firmy VULCAN.
Gimnazjaliści od dnia 19 maja 2017 r. mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół dostępną na stronie https://slaskie.edu.com.pl m.in. uzyskają informacje o prowadzonych przez daną szkołę klasach oraz o liczbie dostępnych miejsc, nauczanych językach obcych i przedmiotach na poziomie rozszerzonym.
Rejestracja kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych rozpocznie się 19 maja i potrwa do 19 czerwca 2017 r. do godz. 15.00.
  1. Wykaz Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa śląskiego organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty
  2. Wykaz zawodów wiedzy - konkursów tematycznych - o zasięgu ogólnopolskim organizowanych przez kuratorów oświaty na podstawie zawartych porozumień
  3. Wykaz Olimpiad gimnazjalistów
  4. Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum