AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2007/2008

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Laureat konkursu historycznego - Kamil Banasiak, kl. IIIa

Laureatka konkursu przedmiotowego z j. angielskiego - Klaudia Znamierowska, kl. IIIe

Finalistka konkursu historycznego - Martyna Syrek, kl. IIIb

Finaliści konkursu geograficznego - Klaudia Znamierowska, kl. IIIe, Paulina Taborska, kl. IIIc i Mariusz Stanisz, kl. IIIa

Szczebel powiatowy:
Do II etapu konkursu "Matematyka w praktyce" zakwalifikowali się uczniowie: Michał Grabny, kl. Ia i Borys Glejzer oraz Bartłomiej Leżański, kl. Ic

Mariusz Stanisz, kl. IIIa zajął III miejsce w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej "Polska od Schengen do Traktatu Lizbońskiego"

Aleksandra Hoffman, kl. Ib zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim w j. angielskim

Szczebel międzyszkolny:
Monika Major, kl. IIa zajęła III miejsce w konkursie plastycznym "Wiosna w Europie" organizowanym przez Europe Direct oraz Regionalne Centrum Informacji Europejskiej przy Akademii Polonijnej w Częstochowie

Klaudia Znamierowska, kl. IIIe zajęła I miejsce a Mariusz Stanisz, kl. IIIa zajął II miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w j. angielskim "Travelling across Europe"

Klaudia Znamierowska, kl. IIIe zajęła I miejsce w VI edycji konkursu j. ang. "Sprawdź swój angielski"

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Szczebel ogólnopolski:
IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dnia Dziecka - Kacper Gołda

Szczebel wojewódzki:
V miejsce w Mistrzostwach Śląska w deblu - Kacper Gołda, Ic
IV miejsce w rozgrywkach gimnazjów w piłce nożnej

Szczebel powiatowy:
I miejsce w rozgrywkach gimnazjów w piłce nożnej

Szczebel miejski:
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Dwubój Nowoczesny III miejsce chłopców: Krzysztof Owczarek (indyw. IV miejsce w Częstochowie), IIId; Michał Zatoń i Bartłomiej Leżański, Ic; Dawid Gniatkowski, kl. IIc
Dwubój Nowoczesny - II miejsce dziewcząt: Karolina Wydrych, kl. IIIe; Aleksandra Nowicka, kl. IIc; Joanna Jaśkiewicz i Magda Nowak, kl. IIId
Liga Rowerowa - I miejsce chłopców: Bartłomiej Leżański (indyw. I miejsce w Częstochowie), kl.Ic; Michał Zatoń, kl. Ic; Amadeusz Witkowski, Wojciech Dróżdż, Karol Kowalik i Dariusz Zyzik, kl. IIIb; Damian Woiński i Jakub Dreksler, kl. IIb.
Liga Rowerowa - IV miejsce dziewcząt: Paulina Taborska, IIIc; Magda Białek, Klaudia Baczyńska i Sylwia Ujma, IIa.
Badminton - IV miejsce chłopców: Dawid Gniatkowski (indyw. III miejsce w Częstochowie), IIc; Rafał Wroński, IIb.
Badminton - VI miejsce dziewcząt: Izabela Koper, IIId; Sylwia Graczyk, Ic
III miejsce w X Międzynarodowych Dniach Olimpijczyka 2008 "Fair play jest OK"
III miejsce drużynowo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym: Kacper Gołda, Ic; Wojciech Dróżdż, IIIb; Krystian Nierobiś, IIId
IV miejsce indyw. w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym zajął Kacper Gołda, kl. Ic

Szczebel międzygimnazjalny:
III miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju Formacji Tanecznych z Elementami Aerobicu i I miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju Tańca Nowoczesnego zajęły uczennice: Karolina Przygódzka, Roksana Baron i Patrycja Pruszyńska, kl. Id; Karolina Grzybek, IIc; Daria Szafrańska, IIIc



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!