AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2008/2009

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

SZCZEBEL WOJEWÓDZKI

Finalistami konkursów przedmiotowych zostali:

Historia - Jakub Banasiak kl. II A

Geografia - Michał Grabny kl. II A, Aleksandra Hoffman kl. II B, Julia Leonarcik kl. IIC, Paweł Bernat kl. III C, Monika Major kl. III A.


Do drugiego etapu konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Historia - Jakub Banasiak, kl. II A i Aleksandra Nowicka, kl. III C

Biologia - Tomasz Ciuk, kl. III A

Chemia - Agnieszka Bedka, kl. III B

Geografia - Monika Major kl. III A, Szymon Krochmal kl. III A, Bartek Konopka kl. III C, Paweł Bernat kl. III C, Michał Grabny kl. II A, Aleksandra Hoffman kl. II B, Julia Lenarcik kl. II C

IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Justyna Janic kl. I B

SZCZEBEL POWIATOWY

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Książce i Bibliotece zajął Michał Grabny kl. II a i Sebastian Glanc kl. II b

I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Gramatyki Języka Angielskiego "Grammar Master" zajął Łukasz Podolak kl. III c

Wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Mitologicznym zdobyły: Paulina Karłowska i Agnieszka Zasuń z kl. II c

Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Literackim "Dar słowa i radość tworzenia" otrzymała Marta Mackiewicz kl. II c

Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Skrzydlate słowa" Poezji Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej otrzymała Karolina Grzybek kl. III c

III miejsce w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej "Polska 5 lat w Unii Europejskiej w latach 2004-2009" zajęli Rafał Patyk kl. I b i Olga Kleszcz kl. III b

Finalistą konkursu powiatowego "Matematyka w praktyce" został Daniel Świąć kl. I d

SZCZEBEL MIĘDZYGIMNAZJALNY

I miejsce w XI Częstochowskim Przeglądzie Gazet Szkolnych zajął zespół redakcyjny

Wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza Kartka Wielkanocna" otrzymali uczniowie Rafał Patyk i Albert Wrotnowski kl. I b

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim zajęła Karolina Grzybek kl. III c

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Multimedialnym "Prawa człowieka w Polsce - fikcje czy rzeczywistość" zajęła Karolina Kryczka kl. III d

III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Plastycznym "Prawa dziecka, człowieka" zajął Albert Wrotnowski kl. I b

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

SZCZEBEL MIEJSKI

I miejsce w rozgrywkach gimnazjów w piłce nożnej zdobyli uczniowie:
kl. III d - Paweł Walasek, Damian Krawczyk, Michał Mizgała i Rafał Widziewicz
kl. II d - Bartosz Borek, Damian Borek, Karol Krajza, Mateusz Jabłko, Michał Wiśniewski, Szymon Sikora, Dawid Jasiurski, Tomasz Szewczyk, Oskar Czyż, Dawid Świerk, Patryk Kozierkiewicz, Krzysztof Beleć, Oskar Wyrzykowski, Przemysław Mońka, Dawid Jelonek i Grzegorz Pietras

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Liga Rowerowa zajął Michał Zatoń kl. II c i Krzysztof Ledwan kl. Ic

I miejsce w półfinałowych rozgrywkach wojewódzkich w piłce nożnej zdobyli uczniowie:
kl. II d: Bartosz Borek, Karol Krajza, Przemysław Mońka, Mateusz Jabłko, Oskar Czyż, Damian Borek, Tomasz Szewczyk, Dawid Świerk, Oskar Wyrzykowski, Dawid Jasiurski, Grzegorz Pietras, Patryk Kozierkiewicz, Dawid Jelonek
kl. III d: Paweł Walasek, Damian Krawczyk, Rafał Widziewicz, Michał Mizgała

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Badmintonie zajęły Natalia Ociepa, Julia Ślęzak kl. I b

III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - Dwubój Nowoczesny zdobyli: Piotr Bińczyk - kl. II a, Michał Zatoń - kl. II c, Sebastian Ścigała i Damian Zagaj - kl. I c

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Liga Rowerowa zdobyli uczniowie: Bartłomiej Leżański i Michał Zatoń kl. II c, Piotr Bińczyk kl. II a, Sebastian Ścigała, Damian Damięcki, Krzysztof Ledwan, Damian Zagaj i Piotr Adamus kl. I c

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej zdobyły uczennice: Kamila Ciesielska, Magda Jeleń, Sandra Wasik i Paulina Rymarczyk kl. III d, Magda Białek kl. III b, Roksana Baran i Magda Jędryszczak kl. II d, Agnieszka Rataj i Olga Małasiewicz kl. II b, Sonia Wojdyła, Diana Gęsiarz i Paulina Szymańska kl. II a, Aleksandra Zawada kl. I a

I miejsce międzyszkolnym Turnieju o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 19 zdobyły uczennice: Kamila Ciesielska, Magda Jeleń, Sandra Wasik i Paulina Rymarczyk kl. III d, Magda Białek kl. III b, Karolina Przygódzka, Roksana Baran i Magda Jędryszczak kl. II d, Agnieszka Rataj i Olga Małasiewicz kl. II b, Sonia Wojdyła, Diana Gęsiarz i Paulina Szymańska kl. II a, Aleksandra Zawada i Dominika Woińska kl. I a

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej zdobyły: Marta Kopera, Diana Gęsiarz i Sonia Wojdyła kl. II a, Olga Małasiewicz i Agnieszka Rataj kl. II b, Magdalena Zabielska, Patrycja Pruszyńska i Magda Jędryszczak kl. II d , Patrycja Brudkiewicz i Paulina Zadrosz kl. I c

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym zajął Kacper Gołda kl. II c



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!