AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2009/2010
OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • Laureatem konkursu przedmiotowego z geografii został Michał Grabny kl. III a.
  • Finalistą konkursu przedmiotowego z historii został Jakub Banasiak kl. III a.
Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:
  • z języka polskiego: Marta Sołtysik z kl. III a, Agata Krzyszczyk i Marta Mackiewicz kl. III c.
  • z historii: Jakub Banasiak, Damian Styczeń i Krystian Ulżyk kl. III a, Sebastian Glanc kl. III b, Kacper Gołda, Paulina Karłowska i Dominika Sikora kl. III c.
  • z geografii: Michał Grabny kl. III a, Aleksandra Hoffman i Adam Cieślak kl. III b, Julia Lenarcik kl. III c.
  • z matematyki: Michał Grabny kl. III a i Aleksandra Hoffman kl. III b.
  • z chemii: Justyna Janic kl. II b.

***


  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Komputerowo-Plastycznym na "Najładniejszą kartkę walentynkową" zdobyła Amelia Walotek z kl. III c, natomiast Albert Wrotnowski z kl. II b otrzymał wyróżnienie.
  • II miejsce w X Konkursie Krasomówczym Młodzieży Gimnazjalnej zajęła Katarzyna Polak kl. II a.
  • II miejsce I Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej "Z Piosenką po Europie" pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu w Częstochowie zdobyła Julia Leonarcik z kl. III c.
  • III miejsce w Turnieju Melomana zajęli ucz. kl. II b: Rafał Patyk i Albert Wrotnowski.
  • III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury zdobyła Julia Leonarcik kl. III c.
  • III miejsce w Konkursie Poezji Patriotycznej zajęła Aleksandra Hoffman kl. III b, natomiast Monika Kalecińska z kl. III a otrzymała wyróżnienie.
  • Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka wielkanocna" zdobyła Martyna Jagieła z kl. III c
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  • I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lidze Rowerowej zdobył Bartłomiej Leżański kl. III c, IV miejsce: Michał Zatoń kl. III c.
  • III miejsce w konkursie wiedzy "Na olimpijskim szlaku" zajął Kacper Gołda, kl. IIIc, IV miejsce - Rafał Patyk z kl. II b.
  • II miejsce w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłce Nożnej Chłopców zdobyli uczniowie kl. III d: Bartosz Borek, Damian Borek, Mateusz Jabłko, Karol Krajza, Dawid Jasiurski, Tomasz Szewczyk, Dawid Świerk, Oskar Wyrzykowski, Oskar Czyż, Dawid Jelonek, Krzysztof Beleć, Patryk Kozierkiewicz, Przemysław Mońka.
  • III miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Sztafecie Pływackiej Chłopców zdobyli uczniowie: Piotr Bińczyk, kl. III a, Aleksander Politański, Krystian Jakubczak, kl. III b, Bartłomiej Leżański, Borys Glejzer, kl. III c, Sebastian Ścigała, kl. II c, Jędrzej Pasternak, Aleksander Ćwiakowski, kl. I b. Te same osoby zajęły również IV miejsce w pływaniu indywidualnym.



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!