AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2010/2011
OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • Finalistką konkursu przedmiotowego z geografii została Paulina Kaczmarek z kl. II a.
Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie:
  • wos: Grzegorz Cierpiał i Paulina Kaczmarek, kl. II a
  • geografia: Rafał Patyk kl. III b, Monika Klar kl. III a, Rafał Grabny i Paulina Kaczmarek z kl. II a oraz Roksana Kozak z kl. II d
  • matematyka: Rafał Patyk kl. III b i Karol Bartłomiejczyk kl. III c
  • chemia: Justyna Janic kl. III b.

***


  • Laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2011 został Paweł Nowicki z kl. I b.
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2011 orzymała Roksana Kozak z kl. II d.
  • I miejsce w Miejskich Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" 2011 w grupie II - Szkoły Gimnazjalne zajęła Justyna Janic kl. III b.
  • Do drugiego etapu IX Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów zakwalifikował się ucz. kl. II d Robert Brzęczek.
  • I miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy "Na olimpijskim szlaku" zajął Paweł Nowicki z kl. I b.
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Literacko-Historycznym "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego" zdobyła Paulina Staszewska z kl. II b.
  • III miejsce w Turnieju Melomana zajęli ucz. kl. III b: Rafał Patyk i Albert Wrotnowski.
  • III miejsce w eliminacjach do IV Festiwalu Piosenki Europejskiej zajęła Ewelina Mandrykin kl. III b.
  • Wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej zdobyła Monika Cholewa kl. III c.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

SZCZEBEL WOJEWÓDZKI

  • I miejsce w Finale Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Piłce Nożnej
  • W Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Aquathlonie (kategoria młodzik)
    I miejsce Jędrzej Pasternak kl. II b
    II miejsce Aleksander Ćwiakowski kl. II b
    III miejsce Dominik Zębik (kl. II b)
    IV miejsce (kategoria open) Konrad Musiał kl. III a.
  • III miejsce w Finale Gimnazjady w Sportach Halowych – Badminton Dziewcząt zajęły: Natalia Ociepa i Julia Ślęzak kl. III b.
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim w kategorii chłopców XIII Edycji COCA-COLA CUP 2011.

SZCZEBEL POWIATOWY

  • I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Dziewcząt zajęły Julia Ślęzak i Natalia Ociepa kl. III b (drużynowo).
    I miejsce Natalia Ociepa kl. III b (indywidualnie)
    II miejsce Julia Ślęzak kl. III b (indywidualnie)
  • II miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • III miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Badmintonie Chłopców.
  • III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Powiatu Grodzkiego w Dwuboju Nowoczesnym
  • I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Piłce Nożnej Chłopców zdobyli: Piotr Bajor, Wojciech Kielar, Dominik Dziadczyk - kl. I c, Marcin Hubicki - kl. II c, Bartosz Braksator i Robert Brzęczek - kl. II d, Karol Bartłomiejczyk, Dominik Woliński, Adam Podgórny - kl. III c, Mateusz Musiał, Paweł Marchewka, Artur Kierat, Norbert Górecki, Dominik Słabosz, Michał Głąb, Bartłomiej Płatkowski, Bartłomiej Wiśniewski, Eryk Krupa i Daniel Świąć - kl. III d.
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego:
    III miejsce w pływaniu indywidualnym zajął Jędrzej Pasternak - kl. II b.
    III miejsce drużynowo i IV miejsce w sztafecie pływackiej chłopców zajęli: Aleksander Ćwiakowski, Jędrzej Pasternak i Kacper Czarnecki - kl. II b, Maciej Ćwiakowski - kl. I a, Sebastian Ścigała - kl. III c, Konrad Musiał - kl. III a, Kamil Pluta - kl. III d i Daniel Drzewiecki - kl. II d.

    SZCZEBEL MIEJSKI

  • I miejsce w Gimnazjalnej Imprezie Sportowej "Gwiazdka na sportowo 2010" (Halowa Piłka Nożna Szkół Gimnazjalnych) zdobyli: Piotr Bajor - kl. I c, Bartosz Braksator - kl. II d, Karol Bartłomiejczyk, Dominik Woliński - kl. III c, Mateusz Musiał, Eryk Krupa, Paweł Marchewka, Artur Kierat, Marek Dziadczyk i Bartłomiej Płatkowski - kl. III d.
  • Do finału w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt zakwalifikowały się następujące osoby: Jagoda Sowula, Dominika Woińska, Edyta Kokot, Aleksandra Zawada i Agnieszka Szwejda - kl. III a, oraz uczennice kl. III c - Patrycja Brudkiewicz, Ewa Owczarek i Monika Cholewa.



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!