AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2011/2012
OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI - Paweł Nowicki z kl. II b.
  • Finalista konkursu przedmiotowego z chemii - Daniel Kajdas z kl. III a.
Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:
  • j. niemiecki: Adrian Wachecki kl. III c
  • geografia: Paulina Kaczmarek kl. III a, Rafał Grabny kl. III a, Roksana Kozak kl. III d, Monika Koza kl. III d, Weronika Sołtysik kl. III d, Filip Mijalski kl. II b
  • matematyka: Monika Koza kl. III d, Paweł Nowicki kl. II b, Maciej Ćwiakowski kl. II a
  • chemia: Daniel Kajdas kl. III a.
  • biologia: Agnieszka Kulej kl. III a, Weronika Sołtysik kl. III d

***


  • Laureatem Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" został Paweł Nowicki kl. II b
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" otrzymał Patryk Krawczyk kl. I c
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną pt. "Życie i dokonania Marii Curie-Skłodowskiej" zajął Jakub Podkalicki kl. III b
  • II miejsce w I Powiatowym Konkursie o Unii Europejskiej w języku angielskim zajął Marcin Hubicki kl. III c
  • III miejsce w I Powiatowym konkursie historyczno-literackim "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego" zdobył Marcin Hubicki kl. III c
  • Wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Multimedialnym "Cudze chwalicie swego nie znacie - Janusz Korczak" otrzymał Rafał Grabny kl. III a
  • Wyróżnienia na szczeblu powiatowym w konkursie profilaktycznym "Wolni od dymu tytoniowego" otrzymali: Karol Waryś, Michał Gołda, Rafał Górnik, Daniel Kajdas kl. III a
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie fizyczno-chemicznym zdobył Paweł Nowicki kl. II b
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie z j.niemieckiego zdobył Robert Brzęczek kl. III d

Gimnazjum nr 22 zdobyło I miejsce w II edycji powiatowego konkursu "ZDOLNIACHA W SZKOŁACH"

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  • I miejsce w II rundzie eliminacyjnej finału wojewódzkiego COCA-COLA CUP 2012 (w kategorii chłopców) zdobyli: Bartosz Braksator, Robert Brzęczek, Mateusz Niedbała, Jędrzej Pasternak, Krzysztof Tratkiewicz - kl. IIId, Piotr Bajor, Dawid Korczak, Kamil Wojtyra, Dominik Dziadczyk, Sebastian Dobosz - kl. IIc.
  • I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Piłce Nożnej zajęli: Bartosz Braksator, Robert Brzęczek, Mateusz Niedbała, Jędrzej Pasternak – kl. IIId, Piotr Bajor, Dawid Korczak, Kamil Wojtyra, Dominik Dziadczyk, Sebastian Dobosz - kl. II c.
  • I miejsce drużynowo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Łyżwiarstwo Szybkie (dziewcząt) zajęły: Angelika Patynowska kl. II a, Karolina Wróblewska kl. II a, Emilia Chojnacka kl. I b, Julia Kaczmarek kl. I b
  • I miejsce indywidualnie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Łyżwiarstwo Szybkie (dziewcząt) zdobyła Karolina Wróblewska kl. II a
  • I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - Badminton Chłopców zajęli: Michał Ociepa kl. II a, Krzysztof Łukomski kl. I b
  • II miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Pływaniu - styl motylkowy zdobył Jędrzej Pasternak kl. III d
  • III miejsce w Wojewódzkiej Spartakiadzie Młodzieży Szkolnej - Badminton Chłopców zdobyli: Michał Ociepa kl. II a, Krzysztof Łukomski kl. I b
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym z okazji X-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sztubak" zajęły uczennice klasy Ia: Julia Ciesielska, Beata Gawron, Julia Purgal, Marcelina Szewczyk, Adrianna Knop, Wiktoria Wolska
OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE

W Mistrzostwach Polski Południowej Kadetów w Kick-boxingu medale zdobyli:
  • Filip Mijalski: srebrny medal w light-contact i brązowy w semi-contact, kat. -57kg
  • Patryk Klecha: złoty medal w semi-contact, kat. +69kg
  • Miłosz Borek: złoty medal w semi-contact i brązowy w light-contact, kat. -69kg



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!