AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2012/2013
OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI - Paweł Nowicki z kl. III b.
  • Finalista konkursu przedmiotowego z geografii - Filip Mijalski z kl. III b.

***

  • Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - Paweł Nowicki kl. III b.
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - Dominik Kowalczyk kl. I a.
  • Finalista Powiatowego Konkursu Matematycznego "Matematyka w praktyce" - Michał Grygiel kl. I a.
  • Finalista Powiatowego Konkursu Matematycznego "Matematyka w praktyce" - Dominik Kowalczyk kl. I a.
  • I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka świąteczna" - Michał Grygiel kl. I a.
  • II miejsce w V Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka wielkanocna" - Michał Grygiel kl. I a.
  • II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna, ach to ty" w kategorii: praca plastyczna - Błażej Miara kl. I b.
  • II miejsce w III Powiatowym Konkursie z języka angielskiego "Situational English" - Izabela Głąb kl. III a.
  • II miejsce w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w Języku Angielskim "Travelling across Europe" - Paweł Nowicki kl. III b.
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie "Na olimpijskim szlaku" - Paweł Nowicki kl. III b.
  • III miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Laurka dla mamy" - Błażej Miara kl. I b.
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie "Na olimpijskim szlaku" - Kamil Starczewski kl. I a.
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Regionie pt. "Z plecakiem i uœmiechem po Jurze" - Katarzyna Błaszczyk kl. IIIa, Filip Mijalski i Miłosz Borek kl. III b.
  • Wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka wielkanocna" - Agata Łęgowik kl. I b.
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka walentynkowa" – Dawid Kubski kl. III b.
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym poezji W. Szymborskiej - Izabela Leonarcik kl. I a.
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie z języka niemieckiego "Sławni Niemcy" - Monika Koper kl. III b.
  • Wyróżnienie w Konkursie "BIG CATS - dzikie, piękne, … zagrożone" - Błażej Miara kl. I b.
  • Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym ph. "Czcij ojca swego i matkę swoją" zorganizowanym przez akcję katolicką Archidiecezji Częstochowskiej - Urszula Stryjewska kl. II a.
  • Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym ph. "Czcij ojca swego i matkę swoją" zorganizowanym przez akcję katolicką Archidiecezji Częstochowskiej - Jan Konopka kl. I a.
  • I miejsce Gimnazjum nr 22 im. Marii Skłodowskiej-Curie w III edycji Powiatowego Konkursu "Zdolniacha w szkołach"
  • II miejsce w XV Częstochowskim Przeglądzie Gazetek Szkolnych
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej w Zawodach Ogólnopolskich Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (dzięki temu cała sekcja Ochotniczej Straży Pożarnej Częstochowa Błeszno uzyskała tytuł II wicemistrza Polski) - Michał Auguścik kl. I a, Kinga Zagaj i Klaudia Palen kl. III a.

III edycja Powiatowego Konkursu "ZDOLNIACHA W SZKOŁACH"

1. KONKURS "ILUSTRUJEMY"
I Etap:
   I miejsce - Karolina Czernielewska
  II miejsce - Izabela Leonarcik
 III miejsce - Weronika Wydrych

2. KONKURS "POMAGAMY JUNIOROM I SENIOROM"
I Etap:
   I miejsce - Błażej Miara
 III miejsce - Błażej Stępień
II Etap (ocena jury):
  II miejsce - Martyna Sosnowska
 III miejsce - Karolina Kotala
Wyróżnienie - Błażej Stępień

3. KONKURS "ANIOŁ"
I Etap:
  II miejsce - Nikola Kozierkiewicz
II Etap (ocena jury):
   I miejsce - Błażej Stępień

4. KONKURS "ZIMOWY KRAJOBRAZ"
I Etap:
   I miejsce - Agata Łęgowik
  II miejsce - Aleksandra Graczk
II Etap (ocena jury):
   I miejsce - Michał Grygiel
  II miejsce - Błażej Stępień

5. KONKURS "WALENTYNKOWE ZAKOCHANIE - MIŁOŚĆ W MIEŚCIE"
II Etap (ocena jury):
   I miejsce - Karolina Kotala

7. KONKURS "NARODZINY PRZYRODY"
I Etap
   I miejsce - Klaudia Palen
  II miejsce - Dominika Grabowska
 III miejsce - Błażej Miara
II Etap (ocena jury):
   I miejsce - Klaudia Palen
  II miejsce - Dominika Grabowska
 III miejsce - Błażej Miara

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  • I miejsce drużynowo w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w badmintonie chłopców - Michał Ociepa kl. III a i Krzysztof Łukomski kl. II b
  • I miejsce indywidualnie w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w badmintonie chłopców – Michał Ociepa, II miejsce – Krzysztof Łukomski.
  • I miejsce w Turnieju Piłkarskim Drużyn Szkolnych dla rocznika 1998/1999 zdobyli uczniowie kl. I b: Damian Dul, Alan Jaworski, Patryk Mańka, Błażej Miara, Maciej Obodecki, Łukasz Rabiniak, Kajetan Sikora, Błażej Stępień, Jakub Troczka i Bartosz Zalewski.
  • II miejsce (drużynowo) w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt zajęły: Angelika Patynowska i Karolina Wróblewska kl. III a oraz Julia Kaczmarek kl. II b.
  • II miejsce indywidualnie w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt zdobyła Angelika Patynowska kl. III a.
  • II miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - Piłka Nożna Chłopców zajęli uczniowie kl. III c: Wojciech Kielar, Jakub Radek, Kamil Wojtyra, Dawid Korczak, Karol Frątczak, Sebastian Dobosz, Szymon Kowalczyk, Piotr Bajor i Dominik Dziadczyk oraz uczniowie kl. I b: Maciej Obodecki, Alan Jaworski i Damian Dul.
  • II miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Siatkowej organizowanym przez UKS "Sztubak" - Julia Purgal, Wiktoria Wolska, Marcelina Szewczyk, Beata Gawron, Julia Ciesielska kl. II a i Nikola Kozierkiewicz kl. I a.
  • III miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej dziewcząt - Julia Purgal, Wiktoria Wolska, Marcelina Szewczyk, Beata Gawron, Julia Ciesielska, Adrianna Knop kl. II a oraz Karolina Czerniejewska, Nikola Kozierkiewicz kl. I a.
  • III miejsce w Finale IX Gimnazjady Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w badmintonie chłopców - Michał Ociepa i Krzysztof Łukomski.
  • III miejsce w Turnieju Piłkarskim Drużyn Szkolnych organizowanym przez KS "Stradom" dla rocznika 1996/1999.
UKS "Raków Częstochowa"
  • VIII miejsce w Śląskiej Lidze Trampkarzy rocz. 99 - Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Damian Dul, Oskar Czyżowski, Patryk Mańka, Aleksy Dębski, Paweł Zyzik, Dominik Stanek kl. I b
  • I miejsce w IV Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej "Zima Orlik Cup 2012" dla rocznika 1999 - Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Damian Dul, Oskar Czyżowski, Patryk Mańka kl. I b.
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy rocz. 1999 "UHLSPORT CUP 2013" - Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Damian Dul, Oskar Czyżowski, Patryk Mańka, Aleksy Dębski, Paweł Zyzik, Dominik Stanek kl. I b.
  • I miejsce w Turnieju Tychy Cup 2012 dla rocz. 1999 - Damian Dul, Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Patryk Mańka, Aleksy Dębski, Bartosz Zalewski kl. I b.
  • II miejsce w III Mikołajkowym Turnieju o "Puchar Wilka" dla rocznika 1998/1999 - Damian Dul, Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Patryk Mańka, Aleksy Dębski, Bartosz Zalewski, Paweł Zyzik, Oskar Czyżowski, Dominik Stanek kl. I b.
  • III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy rocz. 1999 o Puchar Burmistrza Miasta Łaziska Górne - Damian Dul, Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Patryk Mańka, Bartosz Zalewski, Paweł Zyzik, Oskar Czyżowski kl. I b.
  • I miejsce w X Międzynarodowym Turnieju "Piłkarska Gwiazdka 2012" - Damian Dul, Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Patryk Mańka, Bartosz Zalewski, Oskar Czyżowski kl. I b.
  • III miejsce w Turnieju o Puchar Energetyki Cieplnej Miasta Skarżysko Kamienna "Region Cup 2013" zajęli: Damian Dul, Maciej Obodecki, Alan Jaworski, Patryk Mańka, Bartosz Zalewski, Oskar Czyżowski kl. I b.
Do rozgrywek finałowych w Miejskich Igrzyskach w Piłce Siatkowej zakwalifikowała się drużyna siatkarek z kl. II a: Adrianna Knop, Julia Purgal, Julia Ciesielska, Beata Gawron, Marcelina Szewczyk, Wiktoria Wolska oraz Karolina Czernielewska i Nikola Kozierkiewicz z kl. I a.

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE

Alan Jaworski, Maciej Obodecki i Damian Dul uczniowie kl. I b zostali powołani na konsultacje i mecze reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Filip Mijalski uczeń kl. III b - srebrny medal w Mistrzostwach Polski Południowej Kick-boxingu w formule Pointfighting, w grupie wiekowej kadetów starszych w kategorii do 63 kg.

Kajetan Sikora uczeń kl. I b - I miejsce w XV Biegu "Pro Memoria" w kategorii: chłopcy kl. I-II gimnazjum.



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!