LAUREACI I FINALIŚCI

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

ROK SZKOLNY 2016/2017
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie - Martyna Nowacka kl. 3a.
ROK SZKOLNY 2015/2016
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - Krzysztof Piwódzki kl. 3a.
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie - Mateusz Szymanek kl. 3a.
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie - Rafał Kucharski kl. 3b.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Krzysztof Piwódzki kl. 3a.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - Eryk Kawecki kl. 3b.
ROK SZKOLNY 2014/2015
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Rafał Kucharski kl. 2b.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Dominik Kowalczyk kl. 3a.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie - Patryk Ciura kl. 3a.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie - Michał Grygiel kl. 3a.
ROK SZKOLNY 2013/2014
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii - Michał Grygiel kl. 2a.
ROK SZKOLNY 2012/2013
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Paweł Nowicki kl. 3b.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Filip Mijalski kl. 3b.
ROK SZKOLNY 2011/2012
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Paweł Nowicki kl. 2b.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii - Daniel Kajdas kl. 3a.
ROK SZKOLNY 2010/2011
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Paulina Kaczmarek kl. 2a.
ROK SZKOLNY 2009/2010
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Michał Grabny kl. 3a.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - Jakub Banasiak kl. 3a.
ROK SZKOLNY 2008/2009
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - Jakub Banasiak kl. 2a.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Aleksandra Hoffman kl. 2b.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Julia Leonarcik kl. 2c.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Monika Major kl. 3a.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Paweł Bernat kl. 3c.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Michał Grabny kl. 2a.
ROK SZKOLNY 2007/2008
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - Kamil Banasiak kl. 3a.
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Klaudia Znamierowska kl. 3e.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - Martyna Syrek kl. 3b.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Klaudia Znamierowska kl. 3e.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Paulina Taborska kl. 3c.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Mariusz Stanisz kl. 3a.
ROK SZKOLNY 2006/2007
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii - Agnieszka Nowicka kl. 3c.
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Olga Utrata kl. 3f.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii - Olga Utrata kl. 3f.
ROK SZKOLNY 2005/2006
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii - Aleksandra Domagała kl. 2d.
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Paweł Kulej kl. 3d.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - Aleksandra Lisińska kl. 3b.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Andrzej Gnatowski kl. 3d.
ROK SZKOLNY 2004/2005
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - Tomasz Ociepa kl. 3c.
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - Andrzej Gnatowski kl. 2d.
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii - Ewelina Bekus kl. 3e.