AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2014/2015
OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII - Rafał Kucharski kl. IIb
  • Finalista konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie - Patryk Ciura kl. IIIa
  • Finalista konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie - Michał Grygiel kl. IIIa
  • Finalista konkursu przedmiotowego z matematyki - Dominik Kowalczyk kl. IIIa
Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie:
  • Historia - Krzysztof Piwódzki kl. IIa
  • Geografia - Adam Chojnacki, Jan Konopka, Kamil Starczewski kl. IIIa
  • Do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego "Dzieje Apostolskie" zakwalifikowali się - Sylwia Cichoń kl. Ib i Eryk Kawecki kl. IIb

***

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Klaudiusz Mękarski kl. Ia
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Przemysław Prokop kl. IIb
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Dominik Kowalczyk kl. IIIa
  • Laureatka Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Ministerstwa Finansów "Finansoaktywni. Misja: Podatki" - Wiktoria Mackiewicz kl. IIIa
  • Laureat Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Ministerstwa Finansów "Finansoaktywni. Misja: Podatki" - Patryk Ciura kl. IIIa
  • Laureat Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Ministerstwa Finansów "Finansoaktywni. Misja: Podatki" - Michał Grygiel kl. IIIa
  • II miejsce w II Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego "Deutsch in Liedern & Dichtung" - Agata Łęgowik kl. IIIb
  • III miejsce w II Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego "Deutsch in Liedern & Dichtung" - Krzysztof Piwódzki kl. IIa
  • III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza Kartka Wielkanocna" - Agata Łęgowik kl. IIIb
  • III miejsce w VII Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to Ty..." kategoria praca plastyczna - Dominika Grabowska kl. IIIa
  • I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w języku angielskim ph. "Travelling across Europe" - Rafał Kucharski kl. IIb
  • I miejsce w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej - Rafał Kucharski kl. IIb
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Laurka dla Mamy" - Angelika Jastrząbek kl. IIb
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym ph. "Obrazy z podróży Tomka Wilmowskiego" - Julia Sikorska kl. IIIa
  • Laureat Powiatowego Konkursu z Geografii - Adam Chojnacki kl. IIIa
  • Laureat Powiatowego Konkursu z Geografii - Rafał Kucharski kl. IIb
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Geograficznym "Zrozumieć świat" - Mateusz Skibiński kl. Ib
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim i Niemieckim - Agata Łęgowik kl. IIIb
  • III miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS - Agata Łęgowik kl. IIIb
  • III miejsce w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS - Michalina Zagórowicz kl. IIIa
  • III miejsce w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej - Dominik Kowalczyk kl. IIIa
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "Poliglota" - Rafał Kucharski kl. IIb
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Laurka dla Mamy" - Marta Małczak kl. IIb
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy "Na olimpijskim szlaku" - Paulina Starczewska kl. Ib
  • III miejsce w II edycji konkursu wiedzy o wodzie - Jan Konopka kl. IIIa
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym ph.: "Obrazy z podróży Tomka Wilmowskiego" - Nicole Knysak kl. Ia
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Laurka dla Mamy" - Błażej Miara kl. IIIb
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Geograficznym "Zrozumieć świat" - Michał Karlak kl. Ia
  • V miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "Poliglota" - Krzysztof Piwódzki kl. IIa
  • V miejsce w Olimpiadzie Empik School - Rafał Kucharski kl. IIb
  • Do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Z polszczyzną za pan brat" zakwalifikowali się: Krzysztof Piwódzki kl. II a, Rafał Kucharski, Eryk Kawecki kl. IIb

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  • III miejsce w finale XVII edycji COCA-COLA CUP 2015 - Maciej Leszczyński, Maciej Obodecki, Błażej Stępień, Jakub Troczka, Oskar Czyżowski, Sebastian Rogala, Dawid Rybak, Jakub Lipiec, Mateusz Pasiuk, Natan Śpiewak
  • I miejsce w finale wojewódzkim COCA-COLA CUP 2015 - Maciej Leszczyński, Maciej Obodecki, Błażej Stępień, Jakub Troczka, Oskar Czyżowski, Sebastian Rogala, Dawid Rybak, Jakub Lipiec, Mateusz Pasiuk, Natan Śpiewak
  • I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców - zawody rejonowe - Jakub Troczka, Kajetan Sikora, Patryk Mańka, Maciej Leszczyński, Maciej Obodecki - kl. IIIb, Piotr Srokosz - kl. IIb
  • I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców - zawody rejonowe - Jakub Troczka, Kajetan Sikora, Patryk Mańka, Maciej Leszczyński, Maciej Obodecki, Piotr Srokosz
  • I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - Sztafetowe Biegi Przełajowe - Chłopcy - Maciej Obodecki, Jakub Troczka, Kajetan Sikora, Patryk Mańka, Maciej Leszczyński - kl. IIIb, Piotr Srokosz kl. IIb
  • I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Piłka Nożna - chłopców - zawody rejonowe - Maciej Obodecki, Maciej Leszczyński, Jakub Troczka, Oskar Czyżowski, Łukasz Rabiniak, Damian Dul, Kajetan Sikora, Błażej Miara, Patryk Mańka, Błażej Stępień, Sebastian Rogala
  • I miejsce - Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - Piłka Nożna - Maciej Obodecki, Jakub Troczka, Kajetan Sikora, Patryk Mańka, Maciej Leszczyński, Damian Dul, Oskar Czyżowski, Błażej Stępień, Błażej Miara - kl.III b, Dawid Rybak, Sebastian Rogala - kl. IIa, Mateusz Pasiuk - kl. Ib
  • V miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Zawody Rejonowe - tenis stołowy - chłopcy - Jakub Troczka IIIb , Marcel Cianciara, Mateusz Cholewa II b
  • XII miejsce w finale Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w biegach łyżwiarskich chłopców - Łukasz Rabiniak, Karol Ściubidło, Adam Siejka, Rafał Kucharski
  • II miejsce w Gimnazjdzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - piłka ręczna - chłopcy - Damian Dul, Maciej Obodecki, Kajetan Sikora, Patryk Mańka, Łukasz Rabiniak, Błażej Miara, Maciej Leszczyński, Jakub Troczka, Błażej Stępień, Bartosz Bociąga, Sebastian Rogala, Dominik Kowalczyk, Wojciech Kuczera, Adam Siejka
  • II miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - łyżwiarstwo szybkie - chłopcy - Adam Siejka, Karol Ściubidło, Łukasz Rabiniak, Krzysztof Piwódzki, Rafał Kucharski, Kacper Chromiński
  • III miejsce w Gimanzjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - chłopcy - Mateusz Cholewa, Marcel Cianciara, Oskar Malinowski
  • IV miejsce w Gimanzjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - badminton - dziewcząt - Julia Jackowska, Patrycja Błasik
  • IV miejsce w Gimanzjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - badminton - dziewcząt indywidualnie - Julia Jackowska
  • VI miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - dziewczęta - łyżwiarstwo szybkie - Martyna Machura, Nikola Kozierkiewicz, Paulina Ściubidło, Ania Chóras
  • I miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców pod hasłem: "Lepiej grać niż brać" - Błażej Miara, Bartosz Bociąga, Patryk Olczyk, Igor Konatowski, Łukasz Rabiniak, Karol Ściubidło

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE
  • Maciej Obodecki kl. IIIb - powołany na zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski do lat 16.
  • Nicole Knysak kl. Ia - I miejsce w konkursie "Spring Girl"
  • Nicole Knysak kl. Ia - II miejsce w konkursie "Zgadnij, kim jestem"
  • Krystian Biernat kl. IIb - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Południowej Juniorów w Light-Contact w Kick-Boxingu.
  • Paulina Starczewska kl. Ib - I miejsce w konkurencji Soft Kick - teakwon-do.
  • Jan Konopka kl. IIIa - I miejsce w Zawodach Jubileuszowych z okazji XX-lecia UKS "ATUT" w Częstochowie w stylu klasycznym.
  • Kamil Starczewski kl. IIIb - II miejsce w konkurencji walki do 64 kg - teakwon-do.
  • Kamil Starczewski kl. IIIb - II miejsce - konkurencja - juniorzy - indywidualne walki mężczyzn do 63 kg - teakwon-do.
  • Kamil Starczewski kl. IIIb - II miejsce - konkurencja - juniorzy - indywidualne układy mężczyzn - teakwon-do.
  • Kamil Starczewski kl. IIIa - III miejsce w Teakwon-do Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – układy indywidualne mężczyzn kup
  • Paulina Starczewska kl. Ib - II miejsce - konkurencja - indywidualne walki kobiet do 48 kg - teakwon-do.
  • Paulina Starczewska kl. Ib - III miejsce - konkurencja - układy dziewcząt - teakwon-do.
  • Robert Łagodziński kl. IIb - III miejsce drużynowo w XIV Ogólnopolskich Zawodach Pożarniczych w Olsztynie.



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!