AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2015/2016
OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII - Krzysztof Piwódzki kl. IIIa
  • LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE - Mateusz Szymanek kl. IIIa
  • LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE - Rafał Kucharski kl. IIIb
  • Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Krzysztof Piwódzki kl. IIIa
  • Finalista Konkursu Przedmiotowego z Historii - Eryk Kawecki kl. IIIb.
       Do II etapu konkursu przedmiotowego z chemii zakwalifikował się Przemysław Prokop kl. IIIb

***

  • Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" w kat. Kadet - kl. II gimnazjum - Klaudiusz Mękarski kl. IIa
  • I miejsce w XI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "POLIGLOTA" - Krzysztof Piwódzki kl. IIIa
  • I miejsce w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w języku angielskim ph. "Travelling across Europe" - Rafał Kucharski kl. IIIb
  • I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS - Natalia Kozieł kl. IIa
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Fizyczno-Chemicznym "Zjawiska fizyczne i chemiczne wokół nas" - Michał Wrotnowski kl. IIIb
  • II miejsce w II Powiatowym Konkursie Geograficznym "Zrozumieć Świat" - Małgorzata Mandecka kl. Ib
  • II miejsce w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w języku angielskim ph. "Travelling across Europe" - Mateusz Szymanek kl. IIIa
  • II miejsce w XI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Językach "POLIGLOTA" - Rafał Kucharski kl. IIIb
  • II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Językowym "Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie" - Krzysztof Piwódzki kl. IIIa
  • II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym - Eryk Kawecki kl. IIIb
  • II miejsce w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Czytam i rysuję" ph. "Bohater z kart powieści Henryka Sienkiewicza" - Marcel Korczak kl. Ia
  • II miejsce w V Powiatowym Konkursie Plastycznym "Laurka dla Mamy" - Marta Małczak kl. IIIb
  • III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS - Martyna Nowacka kl. IIa
  • III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS - Paulina Pikos kl. IIa
  • III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny "O gęsie pióro Mikołaja Reja" - Krzysztof Piwódzki kl. IIIa
  • III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny "O gęsie pióro Mikołaja Reja" - Rafał Kucharski kl. IIIb
  • III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny "O gęsie pióro Mikołaja Reja" - Eryk Kawecki kl. IIIb
  • III miejsce IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Książce i Literaturze "Czytam, więc jestem" - Julia Suchan kl. Ib
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Fizyczno-Chemicznym "Zjawiska fizyczne i chemiczne wokół nas" - Julia Radecka kl. IIa
  • III miejsce w II Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim i Niemieckim - Paulina Ściubidło kl. IIb
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Komputerowym pt. "Najładniejsza kartka walentynkowa" - Sylwia Cichoń kl. IIb
  • III miejsce oraz nagroda za najlepszą prezentację multimedialną pt. "Czy woda w przemyśle jest potrzebna" w III Interdyscyplinarnym Konkursie Wiedzy o Wodzie ph. "Woda i praca" - Rafał Kucharski kl. IIIb
  • Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Geograficznym "Zrozumieć Świat" - Natalia Bloma kl. Ia
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fizyczno-Chemicznym "Zjawiska fizyczne i chemiczne wokół nas" - Wiktor Krupa kl. Ia
  • Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim i Niemieckim - Karolina Kapkowska kl. IIb
  • Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Czytam i rysuję" ph. "Bohater z kart powieści Henryka Sienkiewicza" - Paulina Kowalczyk kl. IIa
  • Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Czytam i rysuję" ph. "Bohater z kart powieści Henryka Sienkiewicza" - Nicole Knysak kl. IIa
  • Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Plastycznym "Laurka dla Mamy" - Dawid Mermer kl. IIa
  • Dawid Skowronek kl. Ia zakwalifikował się do etapu rejonowego XV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego
  • Przemysław Prokop, Rafał Kucharski, Mateusz Cholewa, Bartłomiej Zębik z kl. IIIb zakwalifikowali się do drugiego etapu Powiatowego Konkursu "Matematyka w geografii"

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  • I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - piłka nożna chłopców - Wojciech Kuczera, Mateusz Pasiuk, Mateusz Skibiński, Natan Śpiewak kl. IIb, Sebastian Rogala, Jakub Lipiec, Mateusz Szymanek kl. IIIa, Hubert Kurek, Marcel Cianciara, Kacper Leżański, Mateusz Cholewa, Rafał Kucharski kl. IIIb
  • II miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej półfinał wojewódzki - piłka nożna chłopców: Wojciech Kuczera, Mateusz Pasiuk, Mateusz Skibiński, Tomasz Socik, Damian Rogala, Natan Śpiewak kl. 2b, Dawid Rybak 3a, Mateusz Cholewa, Hubert Kurek 3b
  • IV miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - sztafetowe biegi przełajowe - Mateusz Szymanek, Jakub Lipiec kl. IIIa, Wojtek Kuczera, Natan Śpiewak, Mateusz Skibiński, Jan Sitkowski kl. II b
  • IV miejsce indywidualnie w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych - Mateusz Cholewa kl. IIIb
  • IV miejsce drużynowo w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych - Mateusz Cholewa, Mateusz Cianciara, Michał Wrotnowski kl. IIIb
  • IV miejsce drużynowo w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych - Anna Chóras, Paulina Starczewska, Maja Otola kl. II b
  • VI miejsce w Ćwierćfinale Gimnazjady Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego - sztafetowe biegi przełajowe - Tomasz Socik, Natan Śpiewak, Jan Sitkowski kl. 2b, Krzysztof Piwódzki, Jakub Lipiec, Mateusz Szymanek kl. 3a
  • VI miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - piłka ręczna chłopców: Wojciech Kuczera, Damian Rogala, kl. IIb, Dawid Rybak, Piotr Maciaszczyk, Krzysztof Piwódzki kl. IIIa, Hubert Kurek, Marcel Cianciara, Kacper Leżański, Mateusz Cholewa, Rafał Kucharski, Przemysław Prokop, Hubert Prokop kl. IIIb
  • VI miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego - piłka ręczna dziewcząt: Anna Chóras, Sylwia Cichoń, Patrycja Leśniewska, Maja Otola, Paulina Starczewska, Paulina Ściubidło kl. IIb, Julia Hutnik, Oliwia Muzyka, Laura Pierzchała, Natalia Zadrosz kl. IIIa, Olga Błaszczak, Marta Małczak IIIb, Klaudia Brzozowska, Martyna Wiśniewska Ib.
OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE
  • Julia Jackowska kl. IIa
    - I miejsce w II Turnieju Mikołajkowym w kat. dziewcząt U 15-14 oraz srebrny medal w grze podwójnej, brązowy w grze mieszanej i medal brązowy w grze pojedynczej w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych
    - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Juniorów Młodszych i Młodzików pod patronatem Wójta Gminy Poczesna - gra mieszana młodzików, 16 luty 2016
    - III miejsce w kategorii U-15 pod patronatem Wójta Miasta Imielin - gra mieszana młodzików, 12-13 marca 2016
    - II miejsce w Mistrzostwach Śląska w Badmintonie - gra mieszana młodzików, Blachownia 18.06.2016
    - III miejsce w Mistrzostwach Śląska w Badmintonie - gra pojedyncza młodziczek, Blachownia 18.06.2016



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!