AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2003/2004

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

III Międzygimnazjalny Konkurs Gramatyczny "Grammar Master"
- Izabela Pikuła, kl. III a (I miejsce)

Konkurs matematyczny "Matematyka w banku" (II miejsce drużynowo)
- Tomasz Ociepa, kl. II c (ind. I miejsce)
- Elżbieta Stępień, kl. II e (ind. II miejsce)

Konkurs matematycznym "Kangur - Kadet"
- Aleksandra Lisińska, kl.I b (I miejsce)
- Andrzej Gniatowski, kl. I d (I miejsce)
- Tomasz Ociepa, kl. II c (wyróżnienie)

Konkurs matematyczny "Kangur"
- Marcin Wosinek, kl. III a (wyróżnienie)
- Joanna Gąska, kl. II d (wyróżnienie)

II Międzygimnazjalny Konkurs Plastyczny na kartę walentynkową p.h. "Czy w Polsce, czy w Europie miłość i przyjaźń zawsze jest na topie"
- Elżebieta Stępień, kl. II e (I miejsce)

I Międzygimnazjalny Konkurs Techniczny pt. "Najładniejszy stroik świąteczny"
- Agnieszka Dąbrowska, kl. III d (I miejsce)

Konkurs matematyczny "Matematyka w praktyce" - szczebel miejski
- Andrzej Gnatowski, kl. I d (II miejsce)

Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Prawach i Wolnościach Człowieka (II miejsce drużynowo)

VII Konkursie na internetową stronę WWW mojej szkoły, miasta lub regionu"
- Szymon Kryczka, Piotr Rutkowski, kl. III e (II miejsce)

IV Miejski Konkurs Ortograficzny
- Tomasz Ociepa, kl. II c (II miejsce)

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny p.h. "Oskar dla ekoreportera"
- Marta Początek, kl. III f (II miejsce).

Międzygimnazjalny Konkurs Fotograficzny pt. "Raków w obiektywie"
- Marcin Dróżdż, kl. III c (II miejsce)

I Międzygimnazjalny Konkurs Graficzny pt. "Wehikuł czasu"
- Justyna Niedbała, kl. III c (II miejsce)

VI Edycja Konkursu Plastycznego "Strażak - ratownik w akcji"
- Tomasz Ociepa, kl. II c (III miejsce)

Do II etapu II Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego zakwalifikował się Michał Banasiak, kl. II d.

Do finału I Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "Mikroprofesor 2004" w Oświęcimiu zakwalifikowali się Szymon Kryczka, Piotr Rutkowski, kl. III e

Do II etapu konkursu przedmiotowego z chemii zakwalifikowała się Anna Synoradzka, kl. III a.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

I miejsce:
- Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Blachowni
- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Koninie
- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Warszawie
- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt we Włocławku
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt
- Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- Halowy Turniej Piłki Nożnej Pięciu Powiatów
- Halowe Mistrzostwa Częstochowy w LA w biegu na 300 m - Bartosz Gągorowski, kl. III f
- Turniej "Cztery Edycje Częstochowskiej Ligi Pływackiej" - Adrian Tomecki, kl. I f
- Sztafeta Pływacka "25 km na 25-lecie" MOSiR - Damian Wróbel i Adrian Tomecki, kl. I f
- Mistrzostwa Śląska w Dwuboju Nowoczesnym - Adrian Tomecki, kl. I f
- Drużynowe Mistrzostwa Ślaska w Badmintonie Gimnazjów - Maciej Cencora, kl. III b, Maciej Ociepa, kl. III b,
Michał Zawada, kl. II b
- Krajowy Turniej Juniorów Młodszych w grze pojedynczej chłopców i grze mieszanej - Maciej Ociepa, kl. III b
- Międzygimnazjalny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt - Katarzyna Bąk, Anita Zawada, Magdalena Radomiak - kl. II c
- Halowe Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt
- Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich w Piłce Nożnej Dziewcząt
- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w Piasecznie
- Turniej Piłki Nożnej z okazji "Dnia Kobiet"
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- Zawody Rejonowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt
- Mistrzostwa Częstochowy i Grand Prix Dąbrowy Górniczej w Badmintonie - Maciej Ociepa, kl. III b
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym - Katarzyna Bąk, Anita Zawada, Joanna Gniatkowska - kl. II c

II miejsce:
- Konkurs "Na olimpijskim szlaku" na szczeblu rejonowym - Aleksandra Lisińska, kl. I b
- Harcerski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców
- III Drużynowe Mistrzostwa Gimnazjów Częstochowy w Pływaniu i Sztafecie Pływackiej
- Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców - Adrian Tomecki, kl. I f,
Damian Wróbel, kl. I f, Adrian Robak, kl. I f, Dawid Misiak, kl. III d
- Wojewódzki Turniej Juniorów Młodszych w grze podwójnej - Maciej Cencora, kl. IIIb, Michał Zawada, kl. IIb
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt

III miejsce:
- Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu
- Harcerski Turniej Tenisa Stołowego - Anita Zawada, kl. II c
- Mistrzostwa Częstochowy i Grand Prix Dąbrowy Górniczej w Badmintonie - Maciej Cencora, kl. III b
- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Warszawie
- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Częstochowie
- Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

Powołany do Kadry Polski w Piłce Nożnej do lat 16:
- Miłosz Bielecki, kl.IIIc

Powołane do Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej do lat 16
- Karolina Bochra, kl. III c
- Katarzyna Matczak z kl. II b
- Agnieszka Sobczak z kl. II e

Powołane do Kadry Śląska w Piłce Nożnej
- Anna Kulczak, kl. I d
- Karolina Bochra, kl. III c
- Katarzyna Matczak z kl. II b
- Agnieszka Sobczak z kl. II e




COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!