AKTUALNOŚCI
DLA KLAS III


DLA UCZNIA I RODZICA
NASZA SZKOŁA
OSIĄGNIĘCIA
DOKUMENTY SZKOLNE
ARCHIWUM
ABSOLWENCI
LINKI





Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych


Centrum Informacji Zawodowej


Informator


Informator


Informator


OKE

www.pajacyk.pl

WEBMASTER

Uwagi dotyczące strony
prześlij autorowi

SONDA
Jesteś?
Uczniem G22
Nauczycielem
Rodzicem
Gościem
ROK SZKOLNY 2005/2006

OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Aleksandra Domagała II d została laureatką konkursu przedmiotowego z biologii

Paweł Kulej kl. III d został laureatem konkursu przedmiotowego geografii

Aleksandra Lisińska kl. III b została finalistką konkursu przedmiotowego z geografii


II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Gimnazjalnym "Matematyka w praktyce" zajęła Agata Tejchman kl. I e

III miejsce w Powiatowym Konkursie fizyki Pt: "Ruch i jego przyczyny" zajął Andrzej Gnatowski kl. III d

III miejsce w Powiatowym Konkursie Graficznym na najładniejszą Kartkę Walentynkową zajęła Kamila Kowalczyk II b

I miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie Graficznym "Wehikuł czasu" zajęła Kamila Kowalczyk kl. II b

I miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie Ekologicznym "Rozpal niepokój o Ziemię" zajęła Aleksandra Domagała kl. II d

I miejsce w II Festiwalu Kultury Europejskiej - teatrzyki szkolne zajęli uczniowie kl. III c

I miejsce w II Festiwalu Kultury Europejskiej w konkursie form muzycznych zajęła Ewa Kłosowicz kl. III a

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim "Poezja Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej"

I miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju Tenisa Stołowego

II miejsce w Konkursie Recytatorskim poezji i prozy renesansowej

II miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie "Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - czyli wszystko o zasadach savoir-vivre'u

III miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie j. angielskiego "Grammar Master" zajęła Aleksandra Lisińska kl. II b

III miejsce w II Festiwalu Kultury Europejskiej w konkursie form muzycznych zajęła Róża Zielińska kl. II a

III miejsce w Konkursie Recytatorskim poezji współczesnej zajęła Olga Utrata kl. II f III miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie "Z plecakiem i uśmiechem po Jurze"

III miejsce w konkursie "Skarby naszego regionu" zajęli: Aleksandra Lisińska, Paweł Kulej, Monika Falana

Do regionalnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu J. Niemieckiego dla Gimnazjalistów zakwalifikowali się uczniowie kl. III c: Paula Szczerkowska i Adrian Robak

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

I miejsce w turnieju Coca-Cola Cup

I miejsce w półfinale Województwa w Piłce Nożnej chłopców Gimnazjada 2005/2006

IV miejsce w Finale Wojewódzkim "Coca-Cola Cup"

I miejsce w Dwuboju Nowoczesnym chłopców - Adrian Tomecki kl. III f

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

III miejsce w Halowych Zawodach Lekkoatletycznych (rzut piłką lekarską) zajęła Marta Pyrz kl. II d

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt

III miejsce w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie (chłopcy)

W V Jurajskiej Lidze Rowerowej:
Dziewczęta:
I miejsce w klasyfikacji generalnej szkół miasta Częstochowy
I miejsce Magda Nowak kl. Id
Chłopcy:
I miejsce Arkadiusz Adamczyk kl. II f
II miejsce Wojciech Drożdż kl. I b
III miejsce Robert Piłat kl. III f I Amadeusz Witkowski kl. I b



COMENIUS 2013-2015


COMENIUS 2008-2010

SOCRATES-COMENIUS

» 1998-2001
» 2002-2005


Dowiedz się więcej na stronie
PLACÓWKA OTWARTA



SZKOŁA BEZ PRZEMOCY



TRZYMAJ FORMĘ



ZDOLNIACHA

Zdolniacha w szkołach

ORTOGRAFFITI






WARTO BYĆ DOBRYM



PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc przedmedyczna
INFORMACJE
***
Aktualizacja:
31.08.2017    21.43
***
***
***
***
Od 6 czerwca 2007 r.
nasze Gimnazjum posiada
drugą pracownię internetową
otrzymaną z funduszy EFS.


Jesteś Na bloga liczniki gościem      Copyright©1999- by Gimnazjum nr 22       Poprawny CSS!